CANBiS GIDA

Mısır Gevrekleri

Ana Sayfa / Ürünler / Mısır Gevrekleri

Mısır Gevrekleri

LOFT Mısr Gevrekleri ile çocuklarınıza altın renginde altın kadar değerli bir lezzet sunmak istemez misiniz? Altın kâselere layık lezzet LOFT Mısr Gevrekler tam tahıllı mısır gevreği, besleyici içeriği ile çocuklarınız için hem pratik hem de sağlıklı bir seçenektir.

LOFT Mısr Gevrekler, ailenizin ortak lezzeti olacak! Sağlıklı bir lif kaynağı olan bu leziz mısır gevreği, 5 farklı vitamin içeriğinin yanında kalsiyum ve demir deposudur. Ayrıca, düşük yağ içeriği ile de diyet programlarının güzide bir üyesidir.

Ailece pratik ve sağlıklı bir kahvaltıya ihtiyacınız varsa Corn Flakes’in besleyici lezzeti ile tanışın!

İçeriği: Yüzde 30 oranında tam mısır içeren Corn Flakes’te mısır irmiği ve arpa maltı ekstresi de bulunur. Şeker, glukoz şurubu ve tuz da barındıran altın renkli lezzet, kalsiyum ve demir dışında niasin, tiamin, folik asit, riboflavin gibi vitamin ve mineraller de içermektedir.

Hazırlanışı: LOFT Mısr Gevrekler’i hazırlamak çok kolay! Altın rengi tam tahıllı mısır gevreklerinden 7 yemek kaşığı bir kâseye dökün. Yarım su bardağı (125 ml) soğuk süt ekleyerek, servis edin! Hem kendinizi hem de çocuklarınızı mutlu etmek bu kadar kolay!

 

CANBiS GIDA © 2018