CANBiS GIDA

Çikolatalı Buğday Gevreği

Ana Sayfa / Ürünler / Çikolatalı Buğday Gevreği

Çikolatalı Buğday Gevreği

LOFT Çikolatalı Buğday Gevreği, çocuklarınızın güne sağlıklı bir başlangıç yapmasına yardımcı olur. Tam tahıllı yapısı, çocukların vazgeçemediği çikolata lezzeti ile birleşiyor. Çocuklarınızın ihtiyacı olan besinleri tek bir kâsedeki çikolata topları ile sunabilirsiniz. Kahvaltılar için mükemmel bir seçenek olan Çikolatalı Buğday Gevreği, çocuğunuzun günlük kalsiyum ihtiyacının 3’te 1’ini karşılayabilir.

LOFT Çikolatalı Buğday Gevreği ile çocuğunuzun kahvaltılarını lezzetlendirmek istemez misiniz? . Kahvaltı yapmak istemeyen çocuklarınıza doyumsuz bir sürpriz yapın! Pratik bir LOFT kahvaltısı ile okula dinç olarak gitmesini sağlayabilirsiniz.

LOFT Çikolatalı Buğday Gevreği; çocuklar için isterseniz kahvaltı mönüsü, isterseniz atıştırmalık olabilir. Çikolatalı Buğday Gevreği'ni ebeveynler seçer, hem çocuklar hem büyükler yer!

İçeriği: Multi vitaminli çikolata topları, tahıl, şeker, kakao, peynir altı suyu tozu, sağlıklı yağlar, vitaminler ve zengin mineraller içerir. Küçük çikolata topları demir, kalsiyum ve 6 farklı vitamin barındırır. Kalsiyum oranı %37, demir oranı %23, lif oranı yaklaşık yüzde 10’dur. Yaklaşık 45 gram da tam tahıl içermektedir.

Hazırlanışı: LOFT Çikolatalı Buğday Gevreği’ni hazırlamak çok kolay! Çikolata toplarından 7 yemek kaşığı bir kâseye dökün. Yarım su bardağı (125 ml) soğuk süt ekleyerek, servis edin! Çocuğunuzu mutlu etmek bu kadar kolay!

CANBiS GIDA © 2018